modelowanie bryłowe – Bluewaycom.pl- melodia dinozaurów na wyciągnięcie ręki

Modelowanie bryłowe

Modelowanie bryłowe

Megacad to spółka oferująca aplikację typu CAD. Oprogramowanie MegaCad jest przeznaczone do wspomagania projektowania i parametryzowania 2d i 3d. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie między swoich klientów i jest obecnie jednym z liderów na rynku usług CAD. Program CAD sprzedawane przez Megacad jest niezwyczajnie nowoczesne i skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania i modelowania parametrycznego. Aplikacja oferuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne i projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. Czyli, że opłata następuje wyłącznie jeden raz – w momencie zakupu. Program działa prawidłowo pod systemem Windows 10 i również Windows 11. Oprogramowanie mianowicie łatwe w użyciu. Dla szkół i również uczelni dostępna jest też wersja edukacyjna.

Megacad gwarantuje wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest znany i ceniony na krajowym rynku. Namawiamy ciepło do zaznajomienia się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej lecz istnieje także za dopłatą możliwość zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są także bezpłatne aplikacje i również biblioteki, które można wykorzystywać także do zastosowań komercyjnych (o ile są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają funkcjonalność programu.

W razie pytań a oprócz tego wątpliwości, namawiamy do kontaktu z nami. Z chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 06.04.2024 16:23:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *